Pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe oraz apartamenty 4 do 8 osobowe z łazienkami i tv oraz lodówkami. Standardowa cena zawiera śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Nielimitowany dostęp do strefy SPA ( basen & sauna ). Ogólnie dostępna jadalnia dla gości kawa i herbata gratis. Bezpłatne Wi-Fi ( w ogólnie dostępnych miejscach). Sala zabaw dla dzieci bilard tenis stołowy oraz piłkarzyki. Plac zabaw dla dzieci na zewnątrz! Na wyposażeniu obiektu są łóżeczka turystyczne dla dzieci oraz foteliki do karmienia.

 

PAKIETY WEEKENDOWE

Długi weekend majowy (30.04.2021 do 03.05.2021) to doskonała okazja, by odpocząć od zgiełku miasta, zrelaksować się i odzyskać energię. Spędź długi weekend majowy w 4Familyresortspa®. W ramach pobytu proponujemy: osoba dorosła 140zl, dziecko 70zl (2 do 12lat) - noclegi w komfortowych pokojach, - śniadania w formie bufetu szwedzkiego - nielimitowany dostęp do strefy (basen, sauna w godzinach otwarcia) - sala zabaw dla dzieci bilard tenis stołowy oraz piłkarzyki - bezpłatny parking,


 

 RODZINNE WAKACJE 

Pakiet obowiązuje od 23.06.2020 do 31.08.2020. W ramach pobytu oferujemy : Pobyt 1 doba hotelowa osoby dorosłe 140zl, dzieci 70zl,  2-7 doby hotelowe od 110zl dzieci 60zl lub dłuższe.
- noclegi w komfortowych pokojach, - śniadania w formie bufetu szwedzkiego - nielimitowany dostęp do strefy (basen, sauna w godzinach otwarcia) - sala zabaw dla dzieci bilard tenis stołowy oraz piłkarzyki - bezpłatny parking

 

 


PAKIET ŚWIĄTECZNY

Cena: 250zł dzieci 200zł za dobę od osoby przy pobytach minimum 3 dniowych . W cenie śniadanie kolacja Wigilijna i uroczyste śniadanie w pierwszy i drugi dzień świat, wszystkie atrakcje hotelowe (bilard, tenis stolowy, dostęp do strefy basen & sauna)  PAKIET SYLWESTROWY

Cena: 749zł za pobyt 3 dniowy od osoby (dzieci do lat 12 - 599zl ). W cenie śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, impreza Sylwestrowa szwedzki stół wszystkie atrakcje hotelowe (bilard, tenis stolowy, dostęp do strefy basen & sauna)

 


PPAKIET WIELKANOCNY

Cena: 150zł za dobę od osoby przy minimum 3 dobach. W cenie śniadania Wielkanoce oraz obiadokolacje i uroczyste śniadanie w pierwszy i drugi dzień świat wszystkie atrakcje hotelowe (bilard, tenis stolowy, dostęp do strefy basen & sauna)

 


WYJĄTKOWY PAKIET FERIE ZIMOWE

Oferta obowiązuje od 02.01. do 03.02.03.2021r. W ramach pobytu proponujemy: Pobyty 1 – 3 doby hotelowe Osoby dorosłe 140zl dzieci 70zl 4-7 doby hotelowe od 120zl dzieci 60zl lub dłuższe. noclegi w komfortowych pokojach, śniadania w formie bufetu szwedzkiego nielimitowany dostęp do strefy (basen, sauna w godzinach otwarcia) sala zabaw dla dzieci bilard tenis stołowy oraz piłkarzyki bezpłatny parking, atrakcyjne rabaty w zaprzyjaźnionych szkołach narciarskich i wypożyczalniach sprzętu.